Hľadáte miesto na oddych? Našli ste ho.Chata West sa nachádza v prekrásnej prírode Štiavnických vrchov pod ich najvyšším vrchom Sitno. Od známeho Počúvadlianskeho jazera je Chata West vzdialená len 3 minúty chôdze. Od historického mesta Banská Štiavnica je Chata West vzdialená len 10 kilometrov autom. K Počúvadlianskemu jazeru jazdí štyrikrát denne aj pravidelná autobusová linka z Banskej Štiavnice.

Izby

Celková kapacita novo zrekonštruovanej Chaty West (rekonštrukcia prebehla v októbri – novembri 2011) je 29 lôžok. V ponuke je ubytovanie so spoločným sociálnym zariadením v 5 x trojlôžkových izbách s možnosťou prístelky, 2 x dvojlôžkových izbách a taktiež 1 x apartmán (2 + 2 s možnosťou jednej prístelky vo väčšej izbe) s vlastným sociálnym zariadením. V prípade záujmu o ubytovanie škôl v prírode, detského táboru, lyžiarskych kurzov a podobne, Chata West zabezpečí 60 lôžok v spolupráci so susediacim Penziόnom Anna.

Stravovanie

Chata West ponúka možnosť raňajok, polpenzie alebo plnej penzie, prípadne prenájmu celej zariadenej kuchyne za dohodnutý poplatok.

Vybavenie a ďalšie služby

V Chate West sa nachádza kuchyňa s jedálňou s Digi TV a taktiež bufet s občerstením. V celom objekte chaty je bezplatné Wifi pripojenie. Jedáleň je využiteľná aj ako spoločenská miestnosť. V areáli chaty nájdu hostia voľne dostupné ohnisko s grilom a kotlíkom, ďalej altánok, hojdačku pre deti, stolný futbal, vonkajší detský bazénik a ihrisko so sieťou vhodné na badminton alebo volejbal. V lete je možné si zapožičať kanoe na plavbu po jazere Počúvadlo. Priamo pred Chatou West je pre ubytovaných hostí dostupné bezplatné parkovisko.