Hľadáte miesto na oddych? Našli ste ho.Chata West sa nachádza v prekrásnej prírode Štiavnických vrchov pod ich najvyšším vrchom Sitno. Od známeho Počúvadlianskeho jazera je Chata West vzdialená len 3 minúty chôdze. Od historického mesta Banská Štiavnica je Chata West vzdialená len 10 kilometrov autom. K Počúvadlianskemu jazeru jazdí štyrikrát denne aj pravidelná autobusová linka z Banskej Štiavnice.

Izby

Celková kapacita je 27 lôžok. V ponuke je 5 izieb x 3 lôžka, 2 izby x 2 lôžka. Tieto sú so spoločným sociálnym zariadením (4 toalety, 1 pisoár, 3 sprchy, 7 umývadiel). Dva apartmány pozostávajúce z 2 oddelených dvojlôžkových izieb s vlastným sociálnym zariadením, z toho jeden má samostatný vchod a vlastnú kuchynku.

Stravovanie

Možnosť používať zariadenú kuchyňu alebo dohodnúť stravovanie s majiteľom.

Vybavenie a ďalšie služby

V Chate West sa nachádza spoločenská miestnosť s 30 miestami na sedenie, bufet, TV, rádio s CD prehrávačom. Pri spoločenskej miestnosti sa nachádza vonkajší altánok pre cca 20 osôb. V celom objekte chaty je bezplatné Wifi pripojenie. V areáli chaty nájdu hostia voľne dostupné ohnisko s grilom a kotlíkom, hojdačku pre deti, stolný futbal, vonkajší detský bazénik a ihrisko so sieťou vhodné na badminton alebo volejbal. Priamo pred Chatou West je pre ubytovaných hostí dostupné bezplatné parkovisko.